o mnie / kontakt / współpraca

Witaj na moim blogu! Miło mi, że do mnie zajrzałeś.

Ja nazywam się Anna Nowakowska.
Prywatnie żona (2011), matka córki (2014) i syna (2018). 
Na codzień pasjonatka rękodzieła wszelakiego. Z zamiłowania artysta przez małe 'a'. Ostatnio głównie krawcowa-amator-samouk. Chociaż, nigdy nie wiem, co będę robić jutro. 

Na blogu piszę o życiu, szyciu, rękodziele i rodzicielstwie. Tematyka szeroka, ale łączy je jedno - moja codzienność, którą staram się cieszyć i czerpać przyjemność z każdego dnia. Nie zamykam się na nowe doświadczenia, ciągle szukam inspiracji i tym chce się dzielić. Rozgość się, mam nadzieję, że zostaniesz u mnie na dłużej :)KONTAKT: Masz jakieś pytania, uwagi? A może po prostu chcesz pogadać? Serdecznie zapraszam do komentowania moich postów. Każda reakcja pozwala mi zobaczyć czy zmierzam w dobrym kierunku. A dla tych, którzy wolą inną formę kontaktu, poniżej miejsca, gdzie można mnie namierzyć.


Facebook
- dużo zdjęć moich twórczych poczynań,
- tu publikuje posty, których nie znajdziesz na blogu,
- grono osób, które motywują mnie do działaniaInstagram

- przedpremierowo prezentuję moje najnowsze produkcje,

- tutaj uchylam rąbka mojej prywatności,
- zaobserwuj - zobacz czym aktualnie się zajmuję


WSPÓŁPRACA: Spodobał Ci się mój blog? Poszukujesz miejsca do prezentacji swojego produktu lub usługi? Chcesz, żebyśmy razem stworzyli coś fajnego? Jestem otwarta na propozycje współpracy. Napisz do mnie na: annanowakowska88@gmail.com.